Jump to content

Penia

Player
 • Content Count

  686
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Penia last won the day on February 1

Penia had the most liked content!

Community Reputation

1,803 Excellent

1 Follower

About Penia

Kişisel Bilgiler

 • Discord
  Penia#3131

Recent Profile Visitors

1,230 profile views
 1. Penia

  [SATILIK] Neon

  SATILDI k&a
 2. Tanıtımı yenileyeceğim, eski günler gibi karakter tanıtımımı dolu tutacağım. Eskiden acemiydim SS editleme, rollere girme korkusu vardı, şimdi cidden işi bilerek yapacağım. Pasifliğim bitti, geri dönüyorum :))
 3. Penia

  [SATILIK] Neon

  Redediyorum :))
 4. Fikirlerinizi bu konu altında paylaşırsanız çok iyi olur, sunucuda dikkat edilmeyen en büyük sorunlardan biri olduğunu düşünüyorum.
 5. Dolandırıcılık ve Suç Örgütü ( RICO ) Yasası bir olan Amerika Birleşik Devletleri federal yasa genişletilmiş cezai cezalar öngörmektedir ve sivil bir eylem nedeni eylemleri için devam eden bir parçası olarak gerçekleştirilen suç örgütü . RICO Yasası, özellikle haraççılık üzerine odaklanır ve bir sendikanın liderlerinin, başkalarına yapmalarını emrettikleri veya yapmalarına yardım ettikleri suçlar için yargılanmalarına izin verir, başka birine talimat veren bir kişiye, örneğin cinayet işlemine izin veren algılanan bir boşluğu kapatır. suçu şahsen işlemedikleri için yargılamadan muaf tutulmalar
 6. Penia

  [SATILIK] Neon

  Takas tercihim değil, nakit arıyorum.
 7. Penia

  [SATILIK] Neon

  Araç Marka / Modeli: Neon Km: 373 Renk: Gri Eklentiler(varsa): - Araç sahibinin adı soyadı: Ragnar_Fjeldstad Telefonu: 833-459 Aracın Fiyatı: 135.000$ Aracın Fotoğrafları:
 8. hatırladığım galerici alberto ise iyi rolcü
×
×
 • Create New...