Jump to content

Invictus

Player
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Invictus last won the day on December 30 2020

Invictus had the most liked content!

Community Reputation

721 Excellent

1 Follower

About Invictus

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. Ne kadar çeşitlilik, o kadar iyi. Destek.
 2. Aşağıdakilerden birini seçin: CK oldum ve NC atacağım ( ) CK oldum ve yeni karakter açacağım ( x ) CK oldum ve ban talep ediyorum ( ) Maktul Bilgileri Ad Soyad: James Hudson Yaş: 24 Cinsiyet: Erkek Uyruk: İngiliz Boy: Kilo: Telefon NO: 300621 Banka NO: 8824449 Meslek(Şu an çalışmıyorsa son mesleğini girin): Son İş Yeri: Sık Sık Görüldüğü Kişiler: Sık Sık Bulunduğu Yerler: Kan Bağı Bilgileri Anne Ad Soyad: Anne Durum: Hayatta [Rolsel] ( ) - Hayatta ( ) - Ölü ( ) Baba Ad Soyad: Baba Durum: Hayatta [Rolsel] ( ) - Hayatta
 3. Merhaba, aracı ben sürüyordum. Polis peşimize takıldığında bize ateş açmaya başladı. Daha önce ilk defa böyle bir şey başımıza geldiği için ihlal yaptıklarını sandık. Sanırım belirli bir rütbe üstünde olanlar ateş açabiliyormuş. Araçta yanımda olan Takizawa (Mericeyn) o an polis aracına karşı ateş açtı, bu doğru. Anın heyecanıyla yaptığını düşünüyorum. Drive By konusundaki kafa karışıklığı ve savaş ortamındaki gerginlik göz önüne alınarak arkadaşa cezayı verirseniz mutlu olurum.
 4. Oyunda üç çeşit gitar var. İki elektro, bir akustik. Hepsinin animasyonu eklenirse sevinirim, destek.
 5. Rumuz: FaastF1Fan Yorum: Göster gücünü James!
 6. İşi kaptığımıza göre ne zaman içiyoruz?
 7. Adam memleketten çıktı. Sana torpil yapacağım ama başını derde sokarsan ceza olarak Axel'den dövme yaptırtırız ona göre.
 8. Rumuz: AmerikanKartalı Yorum: Göçmenler kendini ülkenin sahibi olarak görmeye başlamış. Bir haber başlığında bile huzursuzluk çıkarıyorlar. Sizi Amerika topraklarında görmek istemiyoruz!
 9. Rumuz: AmerikanKartalı Yorum: Bu olaylar bana doğduğum yeri hatırlatıyor, harika!
×
×
 • Create New...