Jump to content

M.Baturay

LSPD
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About M.Baturay

Kişisel Bilgiler

 • Discord
  M.Baturay#1744

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. Selamlar, John Mandel olarak savunmamı yapıyorum. Olayların gidişatı şöyle gerçekleşti: 911 hattına bir çağrı düştü ve çağrıyı yanıtladık. Bölgeye gittiğimiz zaman James Crewller isimli kişi aracının çalındığı belirtti ve aracında olan GPS ile aracının konumunu belirleyip araca doğru ilerledik. Aracı gördüğümüzde Edward McDowell ile araçtan inip araca doğru yaklaştık ve araca göz gezdirdiğimiz sırada Chiumbiebwe Hermosa karakteri aracın ortasında spawn oldu ve bizde role uygun olarak silahlarımızı çekip kişiye direktifler verdik. Direktifleri dinlememesi sonucunda beanbag ile müdahalede bulun
 2. Maskeli LSPD personeli olarak şahitliğimi onaylıyorum. Bir aya yaklaşık bir süreden beri çoğunlukla soyadı Boryenka olan kişiler aracı ile okyanusa atlıyor ve gözden kayboluyor ardından silahlarını bir yere koyarak veya başkasına vererek teslim oluyorlar. Bu hareketin sonunda ise LSPD personellerinin rol yapma zevki kırılıyor.
 3. Başlatılan takibin başından beri roldeydim şahitliğimi onaylıyorum.
 4. Biz sizinle olan çatışma sonrasında bölgede yarım saat gibi bir süre boyunca kaldık(Yarım saati geçmişte olabilir hatırlamıyorum.). Farklı yerden ateş açıldığı zaman pazar çevresine role devam ettik ve farklı vakitlerde rol gereği çatıya çıktık ancak çatıda sizinle karşılaşmadık. Yönetici kararına kadar yazacağım son şey budur, iyi günler dilerim.
 5. Şahitliğimi onaylıyorum. Kişilerin quit attığına dair ekran görüntüsünü bırakıyorum. (Maskeli8470188 ve Maskeli 8344980)
 6. Şahitliğimi onaylıyorum. Kişiler 120km gibi bir hız ile aracımın arka tarafına kafadan çarpıyorlar ardından bir şey olmamış gibi kaçmaya devam ediyorlar.
 7. Sizi içeri almamızın yani eyalet hapishanesine yollamamızın sebebi ruhsatsız olarak silah bulundurmanızdı.
×
×
 • Create New...