Jump to content

Vincenz

SPONSOR
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Excellent

2 Followers

About Vincenz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Departmana girer girmez hapse gönderilen odaya götürdüğünüz için orada söylemek zorunda kaldım eğer sorgu rolleri yapsaydınız orada belirtecektim zaten. Şikayet açılan konu kişinin senin ve benim sözlerime cevap vermeden kendi kendine oynuyormuşçasına davranıp beni hapse göndermesi.
 2. Öncelikle, bunu ben son esnada yazmadım SS'e bakılırsa gayet açık ve net ortada durum. Ek olarak Luis karakteri sana iki kez sormasına rağmen yine cevap vermeyerek kendi kafana göre hareket ediyorsun dostum. Ayrıca mesaj içeriğine lütfen dikkat et, kanser vs. hoş kelimeler değil. Savunmamı yaptığım esnada kişi mesajını düzenleyerek yaptığı tahriği silmiş bulunmakta. Mesaj geçmişinin kontrol edilmesini ek olarak talep ediyorum.
 3. Yaptığın savunmayla, yaptığımız roller uyuşmuyor dostum. Hala haklar kısmına takılmışsın sanırım, benim sana anlatmaya çalıştığım sorun benim rolüme ve yanımızdaki Luis memurun rollerine yanıt vermeyip kendin kurduğun cümleleri atıp, tek emote attıktan sonra aradan 2 saniye bile geçmeden hapse yollaman. Miranda konusunu ise şöyle söylemek isterim, suçluya memurlar miranda haklarını okumak zorundadır çünkü bu onlara devlet tarafından verilmiş bir hak, hadi okumadınız ancak siz onay alma rolü de yapmadınız. Eğer onayımı isteseydiniz zaten haksız duruma düşecektim ancak siz direk güzel o halde di
 4. Miranda haklarını sizin her türlü okumanız gerekmekte, bunu benim kararıma bırakma rolü IC olarak kabul edilemez. Normal bir yakalama sürecinde bile memurlar hakları okuyup, onayladığını sorması gerekir. Eğer onaylıyor musunuz diye bir soru yöneltseydiniz sorun olmayacaktı ortada. Kaldı ki karakterim size itiraz edip görüntüleri istediği halde görmezden gelip yanımdaki memur da bunu sormasına rağmen ona da cevap vermediniz. Şikayeti konusundan saptırmayın hapishaneye sevk işleminden kastınız sadece tek bir emote'nin ardından 1-2 sn. geçtikten sonra direk jail'e yollamanız.
 5. Karakter adınız: Diego AlcarazRapor ettiğiniz oyuncu: Todd Hankins Oyuncunun dahil olduğu birlik: LSPDOlay tarihi: 11.10.2020Olay saati: 22.00 surlarıOlaya dahil olan şahitler: Luis Andreas Kural ihlali: Retardet RPKuralı nasıl ihlal etti?: Todd karakterine miranda haklarını okumadığını söyleyip bodycam kayıtlarını izletmesini söyledim.Yanındaki memur da Todd karakterine bu doğru mu şekilde sorular yöneltti.Fakat kişi sorguya almadan ve rol yapmama imkan vermeden beni direk hapse yollamaya tercih etti.Bunu yanındaki olaya şahit olan memur da onaylayacaktır. Raporunuzu destekley
 6. Şahitliğimi onaylıyorum ve bazı kuralların tekrardan gözden geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
×
×
 • Create New...