Jump to content

Nawa

Player
 • Content Count

  333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nawa last won the day on February 12

Nawa had the most liked content!

Community Reputation

147 Excellent

1 Follower

About Nawa

Recent Profile Visitors

283 profile views
 1. Aşağıdakilerden birini seçin: CK oldum ve NC atacağım ( ) CK oldum ve yeni karakter açacağım (x) CK oldum ve ban talep ediyorum ( ) Maktul Bilgileri Ad Soyad: Vanessa Miller Yaş: 21 Cinsiyet: Kadın Uyruk: Rusya Boy: 1.67 Kilo: 56 Telefon NO: UNKNOWN Banka NO: UNKNOWN Meslek(Şu an çalışmıyorsa son mesleğini girin): LS'de hiç çalışmadı. Son İş Yeri: LS'de hiç çalışmadı. Sık Sık Görüldüğü Kişiler: YOK Sık Sık Bulunduğu Yerler: YOK Kan Bağı Bilgileri Anne Ad Soyad: Maria Miller Anne Durum: Hayatta [Rolsel] ( ) - Hayatta ( ) - Ölü (X)
 2. @Loudge36 Araç alma sebebiniz daha sonra satmak olduğu için piyasası olmayan bir aracı almak işinize gelmeyecektir, haklısınız.
 3. @Loudge36Red, aracım iç/dış yapılı böyle bir araçla takas edeceğimi düşünmeniz bile mantıksız.
 4. @Loudge36 Aracın modifiye, kilit ve sigorta durumu nedir?
 5. Araç Marka / Modeli: Komoda Km: 400 Renk: Siyah Eklentiler(varsa): Araç sahibinin adı soyadı: Patrick Ryan Telefonu: 811622 Aracın Fiyatı: 140.000 Aracın Fotoğrafları:
 6. K&A lütfen, teklif gelmiyor. @Zobydick
 7. @Tezanex Takas konusunda düşünceleriniz aynı mı?
 8. Merhabalar, Ekte belirtilen videoda gözüktüğü üzere kanıt benim tarafımdan alınmış ve benim ekranımı yansıtmaktadır. Bu olaydan sonra kişilerle herhangi bir iletişime geçmedim, herhangi bir drop durumu olup olmadığını bilmiyorum. Yukarıda @r3nz'in belirttiği üzere, kişi kaza yaptıktan sonra herhangi bir kaza rolüne girilmedi ve role devam edildi. Açıklamamla birlikte şahitliğimi onaylıyorum. İyi forumlar, Nawa.
 9. @cortellian Kalbimi kaç dolar saydın çok merak ediyorum
 10. Full komoda üstüne 15k verebilirim, araçların sıfır fiyatlarının arasında 25k var.
 11. Param olsa keşke de alsam.... kalbimi veriyim üstüne komoda ve 100k
×
×
 • Create New...