Jump to content

Mambo Dance

BANNED
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Excellent

About Mambo Dance

Recent Profile Visitors

354 profile views
 1. Elbette alkol aldıktan sonra o hemen geçmiyor, realistik açıdan bakıp bu sistemi yaparsak sarhoş olduktan sonra uzun bir süre karakterin başı dönecek, yürümeyecek duruma gelecek fakat bunu oyun içerisinde dört beş saat yaşamak iyi bir şey değil bence. Gereksiz.
 2. elbette, yarın müsait olduğunuz bir zaman söylerseniz görüşürüz. IC gelmeden önce PM atmanız yeterli, telefonum sistem yüzünden bozuk.
 3. Koyacaktım fakat unutmuşum, üzgünüm. Evin dekorunu altta bıraktım.
 4. Mülk Türü(Ev, ofis,restoran vb.): Ev Mülk sahibinin adı soyadı: Veneshia Crawford Telefonu: Forum PM - (telefon sistemi bozuk, telefonumu açamıyorum) Mülk Fiyatı: $45,000 Mülk Fotoğrafları: Park yeri bulunuyor, hemen üstünde kıyafetçi dükkanı var. Evin dekorasyonu Medium End Apart.
 5. CK oldum ve NC atacağım ( ) CK oldum ve yeni karakter açacağım ( x ) CK oldum ve ban talep ediyorum ( ) Maktul Bilgileri Ad Soyad: Izzie_Wheeler Yaş: 16 Cinsiyet: Erkek Uyruk: Boy: Kilo: Telefon NO: yok Banka NO: 2848283 Meslek(Şu an çalışmıyorsa son mesleğini girin): Son İş Yeri: Sık Sık Görüldüğü Kişiler: Sık Sık Bulunduğu Yerler: Kan Bağı Bilgileri Anne Ad Soyad: Anne Durum: Hayatta [Rolsel] ( ) - Hayatta ( ) - Ölü ( ) Baba Ad Soyad: Baba Durum: Hayatta [Rolsel] ( ) - Hayatta ( ) - Ölü ( ) Diğer Yaşayan Kan Bağı Sahipleri (Alt
 6. Burada benim aracıma sopalarla vuruyorsunuz, hatta üstüne silah çekip benim peşime düştükten sonra ben de kendimi koruma amacıyla bir karşılık veriyorum. Orada sana çarpıp direkt olarak basıp kaçıyorum, yapmam gerektiği gibi. AYRICA bu olaydan sonra senden gelip özür dilemem, IC olarak beni affetmen ve "tamamdır abicim" tekrar olmasın gibi kelimeler kulanıp yanımda durman ve on dakika boyunca hiç bir şey yapmıyorsun ve daha sonra gelip bir bakmışız Jezdimir seni bana saldırttırıyor sebep "Uslu dur çocuğum." ve Riguel'in orada tek yaptığı şey birkaç kişi ile sohbet etmek, tanıdığı birisinden mo
 7. Burada DM olan SS birinci SS, tekrar söylüyorum ikinci değil. İkinci de saldırması oldukça doğal fakat birincide Aldrick'i sen bana kışkırtıyorsun, bu da güvenli bölge ihlaline giriyor. İkinci SS sadece saldırttığının SS'i. Adama saldırması için işaret veriyorsun, bundan bariz bir güvenli bölge ihlali göremiyorum zaten. Daha da fazla yazmayacağım, yönetim kararı.
 8. Evet, burada DM yapmasını Aldrick'i bana saldırtarak kendinle alakasız bir duruma getiriyorsun. Buna göz yumman bu DM'de bir parmağın olduğunu gösterir, sonuçta güvenli bölge ihlalinde kişiyi kışkırtmak adlı bir kural da yazıyor. Ayriyetten role katlanmalısın demişsin, evet zaten role katlanarak hastane rolümü yapıyorum. Burada benim DM dediğim olay birinci SS, ikinci değil. İkinci SS sadece senin emotenle Aldrick'i üstüme saldırttığın emoteyi göstermek içindi.
 9. Aynı zamanda kişinin emotesiz bir şekilde silahını çekip bana saldırmasına göz yumdunuz, burada sizin yaptığınız şey tamamen nefret yönlendirmedir. SS'lerde kişinin rol bilgisinin çok iyi olmadığı ortada. Ona örnek olmak varken DM'e yönelmesine sebep oluyorsunuz. "sineğe işaret verir." rolünde bunu kanıtlar nitelikte. Şikayet altına daha fazla yazı yazmayacağım. Yönetim kararı.
 10. IC olarak onu Riguel "Ananı sikeyim." olarak diyor, klavyede hızlı yazmaktan oldu öyle bir şey. Her şeyi abartmamak gerekli elbette.
 11. Burada tamamen OOC olarak anlık bir sinirle olan bir şey, Aldrick gelip sürekli ben motordayken bana saldırması, bana IC olarak agresif tavırlar göstererek yanımdaki insanlara sürekli olarak saldırmasıyla da kaynaklı bir şey. Üzgünüm rolü böldüğüm için, kendi şikayetimin altında bunu yaptığımı onaylayarak attım bu SS'i zaten, rolü böldüğümü kabul ederek. Bu sırada kuralları tekrar incelerken "imla kuralı" diye bir kural göremedim. İmla kurallarına bu kadar duyarlı olan birisinin yanında yapılan ihlallere göz yumup sadece benim tarafıma hedef alınması şaşırttı açıkcası. Bunu OOC kin olarak
×
×
 • Create New...