Jump to content

Cortez

Game Admin IV
 • Content Count

  598
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Cortez last won the day on December 31 2020

Cortez had the most liked content!

Community Reputation

253 Excellent

About Cortez

 • Birthday November 21

Kişisel Bilgiler

 • Discord
  Cortez#3417

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Merhabalar, Herhangi bir OOC durum bulunmamaktadır yaşadığınız durum tamamen IC bir durumdur. Bu tarz şikayetleri buradan yapmanız uygun değildir. Eğer polisin sizi yetersiz kanıtla tutukladığını düşünüyorsanız lspd.sevenroleplay.com adresinden personel hakkında IC bir şikayet oluşturabilirsiniz. Tekrardan hatırlatarak yaşadığınız olay IC'dir. İyi Roller, Cortez.
 2. Araç satılmıştır, kilit ve arşiv.
 3. Sistemi Kodlayan: @GL1TCH1337 Sistemin Kodlanma Dönemi: V2 Sistem Aktifliği: Aktif Sistem Tanımı Telefon sistemi ile herkese ulaşabilir, tüm bilgilere kolayca erişebilirsiniz. F3 tuşu ile telefonu açabilir tekrar F3 ile kapatabilirsiniz. Telefonun ortasında bulunan buton ile uygulamalarda geri gelebilir telefonu kapatabilirsiniz. Özellikler Rehber Whatsapp Garaj Ayarlar Banka Ekran Görüntüleri Telefona ait ana ekranın görüntüsü. Arkaplan resmini ayarlar üzerinden değiştirebilirsiniz.
 4. Merhabalar, numarınızı email yolu ile iletir misiniz? Eğer kişi almazsa diye sizde email üzerinden numaranızı iletebilirsiniz. Maalesef sadece nakit alıyorum, üzgünüm.
 5. 12 saate özel teklif! 210.000’e düştü!
 6. Trafiğe kapalı bir çok alan var. Maalesef sadece nakit.
 7. Çavuş hanım belki biraz göz yumabilir. Ama önümde hız yaparsan ceza keserim hız yaptığını görmemem gerek. Maalesef, nakite ihtiyacım olduğu için takas yapmıyorum. Maalesef, nakite ihtiyacım olduğu için takas yapmıyorum.
 8. Araç Marka / Modeli: Jugular Km: 18.706 Renk: Mor ve Krom Eklentiler(varsa): 5 Numaralı Spoiler 1 Numaralı Ön Tampon 1 Numaralı Arka Tampon 2 Numaralı Yan Etek 1 Numaralı Egzoz 1 Numaralı Izgara 0 Numaralı Kaput Full F4 V8 Motor Full Vites Tam yere basık Turbo Tam çalışır A/C Cruise Control Apple Car Multimedya Android Car Isıtmalı Koltuk, Direksiyon 7 İleri 1 Geri Otomatik Şanzıman 60 Litre Benzin Keyless Go Spor Koltuk Arkadan İtiş ( Drift Canavar
 9. Merhabalar, Siyah ekran gibi durumlarda oyundan çıkış yapmanızı gerektirecek bir durum yoktur. /yaralidevam yaptığınızda siyah ekranınız gidecektir eğer gitmiyorsa rapor atarak durumu belirtebilirsiniz. Rolde adminlerimizde bulunmaktaydı uzun bir süre beklenmiş fakat oyuna geri giriş sağlanmamıştır. Ayrıca rapor gönderdiğiniz tespit edilememiştir. Kendall Eskridge karakteri yaralı konumdayken nasıl silahınızı aldığınız merak konusudur fakat sistem yaralıyken silah almanıza, envanterinizden kullanmanıza izin vermemektedir. Wajeeh Eskridge karakteri sürekli roleplay kapsamın
 10. @Roth @quakeN 24 saat içerisinde savunmanızı yapınız.
 11. Merhabalar, İllegal bir karakteri canlandırıyorsunuz, LSPD'ye sığınamazsınız. Sığınma politikasını inceleyin. Araç sürüşünüzde NON RP açıkça belli olmaktadır, o tür çarpışmalardan sonra kaza rolünüzü yapmak zorundasınız. Ek olarak burası bir şikayet konusu, arkadaşlarınızla eğlendiğiniz gülüştüğünüz bir chat değil, üslubunuza dikkat edin. Kişi Sığınma Politikası ve Non RP Driving ihlalleri sebebiyle ceza alacak genel üslubu sebebiyle forum üzerinden uyarı verilecektir. İyi Roller, Cortez.
 12. @Kayra Han 24 saat içinde savunmanızı yapınız.
 13. Merhabalar, SS'te ki iki cümleden mixingi kanıtlayamıyoruz ne yazıkki fakat zaten sizle alakalı bir durum olsa rebla denmezdi diye düşünüyorum. Spor bir arabayla sürekli olarak offroad üzerinden gitmek Non RP Driving kapsamına girmektedir. Kişi Non RP driving sebebiyle ceza alacak. İyi Roller, Cortez.
 14. Merhabalar, Harold Wilson karakteri illegal bir birliğe dahil olsa ya da olmasa da illegal rol yaptığını biliyoruz. Kişiyi polise bildirmeniz, ihbar etmeniz gibi durumlarda 35. Politikanın 1. Maddesini ihlal etmiş sayılırsınız. Olay anında admin tarafından kişi uyarılmıştır, yaralı rollerine uygun bir şekilde devam etmiştir. Rol iptal olmadı sadece polis ile yapılan roller iptal oldu. Sığınma durumları olduğu için polisler admin tarafından yönlendirildi. Roller devam edecek. Rolde bir kaç hata bulunuyor, isteyerek yapılan hatalar değil. Rolde bulunan ve u
 15. Merhabalar, Şikayete yöneticiler rastgele atanır, yanıtlayacak yöneticiyi siz seçemezsiniz. Eğer videonuz bulunuyorsa şikayet konusuna upload edin. Videonuzu paylaşmanız için 12 saat süre verilmiştir aksi taktirde yetersiz kanıttan şikayet düşecektir.
×
×
 • Create New...