Jump to content

Odin

Player
 • Content Count

  456
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

181 Excellent

1 Follower

About Odin

Recent Profile Visitors

492 profile views
 1. Odin

  [SATILIK] Itali GTO

  @Zobydick Konu pasif arşiv PLS
 2. Ne desem bilemedim. Ne diyeceğimi biliyorsun zaten. Tam olarak ondan ;)
 3. Odin

  [SATILIK] Itali GTO

  Yükseltmenizi rica edeceğim.
 4. Odin

  [SATILIK] Itali GTO

  Mantıklı aslında karnım açtı.
 5. Odin

  [SATILIK] Itali GTO

  O var zaten başka bir şey :D
 6. Odin

  [SATILIK] Itali GTO

  Sana kaç saniye lazım?
 7. Odin

  [SATILIK] Itali GTO

  Öyle mi diyorsun?
 8. Odin

  [SATILIK] Itali GTO

  Elveda..:( :(
 9. Odin

  [SATILIK] Itali GTO

  Biraz daha arttırır mısınız?_
 10. Araç Marka / Modeli: Itali GTO Km: 50 Renk: FERRARI KIRMIZISI Eklentiler(varsa): FULL+FULL[FREN HARİÇ] Araç sahibinin adı soyadı: Ruby Buffin Telefonu: 1881-38 Aracın Fiyatı: Sadece teklif (öylesine koydum) Aracın Fotoğrafları:
 11. Odin

  Sedefli Boyalar

  Karakter Adınız: Eirlys Myhre Karakter Seviyeniz: 34 Sistem Öneri Başlığınız: Sedefli Boyalar Sisteme Ait Komutlar ve İşlevleri: Hali hazırda bulunan /modifiye Sistem Öneri Detayları: Boya kategorisi olarak modifiye sistemi içine sedefli boya ve diğer boya türlerinin gelmesi çeşitliliği sağlayacaktır. Sistem Önerinizi Destekleyecek Görseller (varsa): -
 12. Bunca zamana kadar sana yardım edip bu zamana kadar yanında durduk. Gelmiş bana burada laf yapıyorsun. Biz yönetim DC'sinde iken orada benim özel DC' kanalımda bekliyorsun. Geliyoruz sonra gidiyorsun. Sonra tekrar geliyorsun. Adnan'ın açmış olduğu yayından nerede olduğunu görüyorsun ve bir anda oradasın. Nasıl oluyor aracaba? Vergi ödeyecektin de niye ödemedin acaba? Sen bunları yaparak benim saygımı ve sevgimi kaybettin. Normal bir şekilde bulup yapabilirdin Yazık..
 13. Odin

  Basın Kartı

  Karakter Adınız: Eirlys Karakter Seviyeniz: Myhre Sistem Öneri Başlığınız: Basın kartı Sisteme Ait Komutlar ve İşlevleri: /basınkartı Sistem Öneri Detayları: Yayın organlarının olay bölgesine girerken basına ait kart istemektedir. /do olarak vermekteyiz bazen zorluk çıkarmaktadır veya sivil oyuncu daha bunu vererek olay bölgesine girebilir. Bunu önlemek için bu sistem gereklidir. Sistem Önerinizi Destekleyecek Görseller (varsa): Şuanki sunucuda olan kimlik kartına benzer bir görsel olabilir.
×
×
 • Create New...