Jump to content

White

Retired
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Excellent

2 Followers

About White

 • Birthday 02/06/2002

Kişisel Bilgiler

 • Discord
  White#3222

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MyAerum'u eklemeyi unutmuşsn.
 2. White

  Adele OLYNS

  Ah bi kedinin başını okşayamadın!
 3. @Cashnapaypal My guy pretty like girl And he got fight stories to tell I see both sides like chanel See on both sides like chanel
 4. Hmph! Lütfen araba değilim ben. Ailesel sorunlar ne yaparsın xd Bayan Soo'm varken güçlenmeme gerek yok Hehe! /do Yanakları kızardı. Thank youu!
 5. Kıskan! Teşekkürler! **white heart** Tüm övgüler Ulgorok'a (Nepluz diye aratın çizimler için) ? Maalesef onun seviyesine ulaşamam yaaa.
 6. Uyruk: Japon Boy: 1.69 Kilo: 50 Yaş: 21 Sevdikleri: Şarkı söylemek, müzik dinlemek, hazır yemekler, başının okşanması, kucaklanmak. Sevmedikleri: Yabancılar, tanımadığı insanlarla iletişime geçmek zorunda kalmak, ani şeyler. Katie Japonya'da Iwakuni şehrinde 1999 yılında dünyaya geldi. Annesi Amerikalı bir adamla sorunlu bir evlilik geçiriyordu. Babası eve sürekli sarhoş ya da başı belada geliyordu. Babasının uyuşturucu gibi maddelere de bağımlılığı vardı. Babasından sürekli şiddet görmesi, evde annesiyle sürekli korku içinde yaşaması Katie'nin çekingenliğini ve ür
 7. White

  Maria Lopez

  Benle dalga geçmeyi kes!! Hmph!
 8. Let me drive my van into your heaaart! @BaronCustom
 9. Tutmadı, Se7en varken? Alttakinin raporuna en az 5 kez baktım.
 10. Kışın götüreceği o iğrenç sıcaklık, evde sevdiklerinle yalnız oturup sıcak kahvelerin yudumlanması, can sıkıntısından dışarı çıkılıp kendini kara bırakmalar. Kısacası kış denince benim aklımda sadece güzel ve eğlenceli zamanların geleceği beliriyor!
×
×
 • Create New...